Can Pitu Ferrer

Belangrijkste voorzieningen

  • 55 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Can Pitu Ferrer Peralada villa van 55 vierkante meter ligt op sechts 5 minuten wandelafstand van het kasteel van Peralada en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.

    De Romaanse klooster van Sant Domenec is op een paar stappen verwijderd van het vakantiehuis gesitueerd. Deze 2-slaapkamer villa is binnen 350 meter van Sant Marti de Peralada gelegen.

    Can Pitu Ferrer villa biedt een kitchenette met een koelkast, een oven en keukengerei. Cal Sagrista verwent gasten met Spaanse gerechten vrij dicht bij de 1-badkamer woning.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 12:00
    LicentienummerESFCTU000017008000234074000000000000000HUTG-060538577,HUTG-060538

    Kameropties bij Can Pitu Ferrer Peralada

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Can Pitu Ferrer Peralada In de buurt foto Can Pitu Ferrer Peralada Andere info foto Can Pitu Ferrer Peralada Gymzaal foto Can Pitu Ferrer Peralada Voorzieningen foto Can Pitu Ferrer Peralada Andere info foto Can Pitu Ferrer Peralada Faciliteiten foto Can Pitu Ferrer Peralada Voorzieningen foto Can Pitu Ferrer Peralada Kamer foto Can Pitu Ferrer Peralada Faciliteiten foto Can Pitu Ferrer Peralada Buitenkant foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 55 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Can Pitu Ferrer Peralada

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Can Pitu Ferrer Peralada

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Can Pitu Ferrer villa?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een koelkast, een oven en keukengerei, is beschikbaar in Can Pitu Ferrer villa.
    • Zijn huisdieren toegestaan in Can Pitu Ferrer villa?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in Can Pitu Ferrer villa.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Can Pitu Ferrer Peralada